Tame Impala’nın Kevin Parker’ı dİskoya bulaşıyor

2 Posted by - 25 February 2014 - O OLDU BU OLDU

Kevin Parker yine enteresan bir şeylere öncülük edecek gibi. Grup arkadaşları (aynı zamanda Pond’da çalan ikili) Jay Watson ve Cam Avery ile birlikte yeni bir projeyle karşımızdalar. Disko eğilimli “AAA Aardvark Getdown Services” isimli projede The Chemist solisti Ben Witt de yer alıyor.

Groove’una hayran olduğumuz Tame Impala davulcusu Jay Watson teşvik etmiş Kevin Parker’ı. Her fırsatta bir şeyler kaydettiğini söyleyen Parker’ın diskoya yakın duran işlerini Tame Impala için asla kullanmayacağını bildiğinden bir başka grup kurma teklifiyle gitmiş. Ve işte karşınızda ‘AAA Aardvark Getdown Services’:

(Canlı performans esnasında çekilmiş bir hayran videosu)

1 Comment

  • Ruçhan Oflaz 11 March 2014 - 21:46 Reply

    Tame Impala kendi internet sitelerinde sound’larını “The Tame Impala sound is one equally informed by The Beatles as it is beat poetry, by Turkish prog as it is by Turkish delight, and by English folk as much as homeless folk, and it’s a breathe of fresh air that reeks of all of these at times and none at others.” diye tanımlamışlar. Tam olarak anlayamadım ne dedikleri ama Turkish gördüm atladım, heyecanlanmadım değil hani. Bu ne ola ki?

  • Leave a reply