Ted Bundy filminden haber var: Zac Efron ve James Hetfield’lı fragman yayında

0 Posted by - 26 January 2019 - O OLDU BU OLDU, SİNEMA & TV

Çekimleri geçen yıl tamamlanan ve Metallica’nın lider ismi James Hetfield’ın ilk sinema denemesi olarak da gündeme gelen Ted Bundy biyografisi bu gece Sundance Film Festivali’nde ilk defa seyirci karşısına çıkıyor.

Uzun süredir merak edilen fakat bugüne kadar sadece bazı kamera arkası görüntüleri ile yüzünü gösteren Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile, bugün ilk defa uzun bir fragman ile kendisini tanıttı. Video hemen aşağıda.

Yönetmenliğini, daha önce Metallica’nın ödüllü belgeseli Some Kind of Monster‘a da imzasını atan Joe Berlinger’ın yaptığı filmde, gerçek hikayede de önemli yeri olan Utah Otoyol Polisi Bob Hayward’ı canlandıran James Hetfield çekimler boyunca Zac Efron (Ted Bundy), Lily Collins, John Malkovich, Jim Parsons, Haley Joel Osment, Angela Sarafyan ve Jeffrey Donovan gibi tecrübeli oyuncularla birlikte çalıştı.

70’li yıllardaki sayısız cinayetin faili olarak açıklanan ve 1989 yılında idam edilmeden önce sadece 1974 ve 1978 arsındaki 30 cinayeti kabul eden Ted Bundy (Yukarıda), mahkum edildiği tarihten sonra ABD tarihindeki en azılı seri katil olarak anıldı. Bundy ilk defa 1975 yılında James Hetfield’ın canlandırdığı otoyol polisi Bob Hayward tarafından tutuklanmıştı.

No comments

Leave a reply