The Decemberists, of Montreal, Young Fathers… Yeni albümler yolda

0 Posted by - 18 January 2018 - O OLDU BU OLDU

Young Fathers – “Cocoa Sugar”

Çıkış tarihi: 9 Mart 2018

2014’te yayımladığı ilk albümü “Dead” ile Mercury Ödülü’nü kazanan Edinburgh çıkışlı grup, 2015’teki “White Men Are Black Men Too”dan sonra bu defa da “Cocoa Sugar” ile geri dönmeye hazırlanıyor. Geçen yıl yayına giren Trainspotting 2 için bir soundtrack çalışması da yapan ekip, albümü desteklemek için çıkacağı Avrupa turnesinin ilk duraklarını açıkladı bile. Ninja Tune etiketi taşıyan albümün ikinci single’ı In My View dün akşamdan bu yana dinlenebiliyor.

of Montreal – “White Is Relic/Irrealis Mood”

Çıkış tarihi: 9 Mart 2018

İlk albümü Cherry Peel‘dan bu yana 20 yılı geride bırakan Kevin Barnes projesi of Montreal bu defa 80’li yılların dans mikslerinden esinlenen “White Is Relic/Irrealis Mood” ile dinleyici karşısında olacak. Polyvinyl Records tarafından yayına hazırlanan çalışmanın ilk ürünü “Paranoiac Intervals/Body Dysmorphia” da duyuru ile birlikte paylaşıma açıldı.

The Decemberists – “I’ll Be Your Girl”

Çıkış tarihi: 16 Mart 2018

En son 2015’te “What a Terrible World, What a Beautiful World” ile albüm çalışması yapan Portland kökenli indie-rock ekibi, sekiz numaralı stüdyo çalışması I’ll Be Your Girl için resmi duyuruyu yaptı. Capitol Records’tan çıkacak olan 11 parçalık albümün prodüktörü ise St. Vincent ve Cloud Nothings için yaptığı işlerden tanıdığımız John Congleton. Ekipten yapılan açıklamalara göre dinleyiciyi bu defa çok farklı bir sound bekliyor.

No comments

Leave a reply