The Shins: Albüm tamam, yeni şarkı yayında…

3 Posted by - 06 January 2017 - O OLDU BU OLDU

Son bir yıldır vaktinin büyük kısmını stüdyoda geçiren James Mercer biraz gecikmeyle de olsa beşinci The Shins albümünü son aşamaya taşımayı başardı.

11 parçalık Heartworms 10 Mart’ta piyasada olacak. Aural Apothecary/Columbia Records‘dan çıkacak olan çalışma, 2012’deki Port of Morrow‘dan bu yana ilk LP olacak ve albümün prodüktörü de Mercer’ın kendisi.

Ekim ayında ilk single “Dead Alive“ı yayına veren The Shins, albüm duyurusu ile birlikte bir şarkıyı dah dinlemeye açtı. Feminist izler taşıyan “Name For You” aşağıda. Hemen altında ise Heartworms albüm görseli ve şarkı listesi mevcut.

Albümle birlikte konserlere de başlayacak olan grup, Kuzey Amerika ve Avrupa’da bütün sene festivalleri dolaşmayı planlıyor. Şimdilik sadece Albuquerque, Pomona, San Diego, Paris, Amsterdam, Londra ve Brooklyn için tarih açıklayan The Shins’in sahne ekibinden Mercer’ın yanı sıra Yuuki Matthews (Bas), Jon Sortland (Bateri), Mark Watrous (Gitar, keyboard, vokal), Casey Foubert (Gitar) ve Patti King (Klavye) yer alıyor.

the-shins_heartworms

01. Name For You
02. Painting a Hole
03. Cherry Hearts
04. Fantasy Island
05. Mildenhall
06. Rubber Ballz
07. Half a Million
08. Dead Alive
09. Heartworms
10. So Now What
11. The Fear

No comments

Leave a reply