Trafik güvenliği için müzik

1 Posted by - 06 December 2016 - O OLDU BU OLDU

Her yıl yollarda seyahat ederken binlerce insan hayatını kaybediyor ve bu kazaların çoğunu aslında alınacak küçük tedbirlerle önlemek mümkün.

İnsanlara bunu hatırlatmanın en basit ve akılda kalır yolu ne olabilir diye düşünen Doğuş Otomotiv ise meseleyi müzikle çözmeye karar vermiş. “Trafik Hayattır” adı altında düzenlenen jingle yarışmasında birinci olacak beste 2017 boyunca tüm radyolarda spot olarak çalınacak ve farkındalık yaratmayı amaçlayan bu jingle’ı Nil Karaibrahimgil seslendirecek.

nil-karaibrahimgil-5En az bir müzik aleti eşliğinde ve 120 saniyeyi geçmeyecek şekilde kaydedilecek jingle’lar arasından ilk 10’a girenleri ise ikinci bir aşama daha bekliyor. İstanbul’da bestelerini jüriye sunacak olan adayların katılımıyla birlikte birinci seçilecek ve şanslı besteci Nil Karaibrahimgil ile birlikte stüdyoya girecek.

Kendine ve bestesine güvenen herkes Mehmet Tez, Nil Karaibrahimgil, Ömer Ahunbay ve Koray Bebekoğlu’nun da aralarında olduğu jüriye bestelerini sunabilir. Adres ve ayrıntılı bilgi burada. Katılım için son gün 17 Şubat.

No comments

Leave a reply