“Van için rock” onlarca sanatçıyı biraraya topladı

0 Posted by - 25 October 2011 - O OLDU BU OLDU

20111025-104427.jpg

Herkes Van’daki felaketin yaralarını sarmak için elnden geldiğince yardımcı olmak ve acıları paylaşmak için çabalıyor şu günlerde. Rock camiası bu duruma kayıtsız kalmadı ve pek eşi benzeri görülmeyen şekilde organize oldu. Redd grubu üyelerinin twitter üzerinde başlattığı fikir büyüdü ve bir anda pazar günü yapılacak dev bir konsere dönüştü. 40 ismin katılacağı konsere yurt içi ve dışından yüzlerce başvuru olduğu belirtiliyor.

Bilet fiyatı 20 TL. Gelirin tamamı Kızılay’a gidiyor. Konsere bizzat gelemeyenler de biletix üzerinden bilet alarak destek olabilecek. Şu anda biletler satışta.
Bu konsere katılacak ve hiçbir ücret almayacak olan tüm sanatçıların bu içten çabasına destek olalım. Milet can derdinde siz konser veriyorsunuz diyen üç beş şuursuzun söylediklerini ciddiye almayalım.
Konser Dream TV’den canlı yayınlanacak.
Bakın katılımcı sanatçıların tam listesi şöyle:
4×4, Aslı, Aylin Aslım, Aydilge, Ayşe Saran- Murder King, Barlas, Can Bonomo, Cem Köksal, Çilekeş, Demirhan Baylan, Demir Demirkan, Dilemma, Duman, Direc-t, Emre Aydın, Ete Kurttekin, Feridun Düzağaç, Foma, Gece, Gece Yolcuları, Gripin, Haluk Levent, Kurban, Mabel Matiz, Malt, Marsis, Melis Danişmend, Model, Moğollar, Mor ve Ötesi, Multitap, Ogün Sanlısoy, Özge Fışkın, Öztürk, Pamela, Redd, Şebnem Ferah, TNK, Yüksek Sadakat.

Son dakika editi: Hayko Cepkin de konser kadrosuna eklendi.

5 Comments

 • aslı 25 October 2011 - 12:00 Reply

  Biletix bu etkinlikten etkinlik hizmet bedeli vb. gibi bir kesinti almasın diye de bir kampanya vardı, desteklenmeli=)

  • Mehmet Tez 25 October 2011 - 12:50 Reply

   Sanirim bankalar da kredi karti odemelerinden komsyon almayacak.

 • Umut 25 October 2011 - 14:40 Reply

  Biletix’e olan antipatim sebebiyle hemen sitelerine girdim. Henüz satışa başlamamışlar.
  http://twitter.com/#!/vanicinrock üzerinden yapılan duyuruya göre öğleden sonra başlayacakmış satış ve komisyon almayacakmış Biletix, tebrikler.

 • Muhsin Keskin 25 October 2011 - 16:43 Reply
 • Tamay 29 October 2011 - 13:59 Reply

  Bileti olmayaların da alınıcağını tahmin ediyorum ama, 30 Ekim günü İstanbul’da olma imkanım yok, aldığım biletin referans numarasını vererek başkası kullanabilir mi diye araştırdım, Biletix’e sordum, ancak kullanılan kart sahibi alabilir dediler.Twitter kullanmıyorum, konserin web sayfası şu an aktif değil, ben de buraya yazdım. 1 adet bilet (Ref No 8T099) boşta..

  [email protected]

 • Leave a reply