Yazın bir kenara!

0 Posted by - 29 November 2010 - O OLDU BU OLDU

sophie-ellis-bextor

-10 Aralık’ta Salon’da The Magic Numbers var. Biletinizi ayırtın. Daha önce Radar Live’da izlemiş olabilirsiniz ama bu defa çok daha samimi bir ortamda atmosferi farklı olur

-10 Aralık Cuma zor bir gece olacak çünkü aynı gece Babylon’da da Sophie Ellis-Bextor var. Bu yaz Efes Pilsen One Love’da kalabalığı coşturmuştu, muhtemelen o gece de izdiham yaşanacak. Önerim şu: Babylon-Salon kardeş olsun, iki mekan arasına arasına tünel açılsın. İsteyen tek biletle bir ona bir ona koşsun.

-17 Aralık’taki (Babylon) Lee Scratch Perry ise özel zevkim. Dub ve reggae sevenler Bob Marley’nin prodüktörü de olan bu “deli” adamı muhakkak izlemeli.
– 22-23 Aralık’ta yine Babylon’da bu defa Mulatu Astatke var. Etiyopya asıllı kendine has bu caz adamını küçük bir sahnede karşı karşıya izlemek büyük ayrıcalıktır. Hani Jim Jarmusch’un pek sevdiğimiz “Broken Flowers” filminin meşhur olmuş melodilerini hatırlayın. Mulatu Astatke’nin müziğidir.

1 Comment

  • Tweets that mention Yazın bir kenara!  | hafifmuzik — Topsy.com 29 November 2010 - 18:55 Reply

    […] This post was mentioned on Twitter by Salon and babylon istanbul, mehmet tez. mehmet tez said: Yazın bir kenara! – http://hafifmuzik.org/?p=11000 […]

  • Leave a reply