Yemeli içmeli Guns N’ Roses biletleri satışta

0 Posted by - 23 January 2016 - O OLDU BU OLDU

23 yıl aradan sonra ilk defa bu yıl tam kadro sahneye çıkmaya hazırlanan grubun 2016 programı netleşmeye başladı.

İlk olarak Coachealla için adı headliner olarak açıklanan Guns N’ Roses’ın yıl içerisinde birçok büyük konser de vereceği dışarı sızdırılan bilgiler arasındaydı. Bu konserlerden ikisinin Nisan ayında Las Vegas’ta gerçekleşeceği organizatörler tarafından duyuruldu ve bilet ücretleri şimdiden tartışılmaya başlandı.

Vergiler hariç 79 dolardan başlayan ve 350 dolara kadar çıkan fiyatların yanı sıra, 2.500 dolara satışa çıkan VIP biletler de sahiplerini bekliyor.

VIP olarak açıklanan biletlere sahne arkası gezileri, fotoğraf çekme imkanı, bol bol yemek, her türlü içki, ilk 10 sıra içerisinde oturma garantisi, imzalı poster, t-shirt gibi sertifiklı ürünlerin yanı sıra, bunları taşımak için gereken özel poşetler de hediye edilecek.

Asıl merak edilen konu ise 2.500 doları ödeyenlerin sahne arkasında grup üyeleriyle bir araya gelip gelemeyeceği meselesiydi. Cevap: Hayır. Grup üyeleri zaten gezinin yapılacağı saatlerde orada olmayacağı ve olsalar da bu işe pek de sıcak bakmadıkları da bilinen gerçekler arasında.

İlgilenenler ve 2.500 doları Vegas’ta kollu canavarlara yatıracağıma sahne arkasında yer içer, bol bol fotoğraf çekerim diyenler için link burada.

No comments

Leave a reply