Yeni Rolling Stones albümü mü geliyor?

0 Posted by - 02 November 2015 - O OLDU BU OLDU

Sahnede yarım yüzyılı deviren ve hala üretmeye devam eden grup, önümüzdeki yıl yeni şarkılarla dinleyicilerin karşına çıkabilir.

Hepsi 70 yaşı devirmiş dört anıt adam, hem grup olarak hem de solo çalışmalarla hala yeni işler üretmeyi başarıyor. Mick Jagger’ın Martin Scorsese ile beraber yaptığı ve önümüzdeki Ocak ayında gösterime girecek olan The Vinyl adlı dizi şimdiden 2016’nın en merak edilen çalışmaları arasında.

Keith Richards ise henüz 2 ay önce solo albümü Crosseyed Heart‘ı piyasaya sürdü ve vaktini tanıtım çalışmalarıyla geçiriyor.

keith-richards-pic-wireimage-184790458En son The Sunday Times‘a konuşan Richards, grubun dört üyesinin de yeni bir albüm için istekli olduğunu ve 10 yıl sonra tekrar stüdyoya girmek için sabırsızlandıklarını söyledi. 71 yaşındaki gitariste göre ekip yaşlı fakat eskisine göre çok daha tecrübeli…

Henüz resmi olarak doğrulanmayan bu açıklamaya göre Rolling Stones’un önümüzdeki Nisan ayında yeni albüm için kayda başlaması oldukça yüksek bir ihtimal.

Grup en son 2005’te stüdyo çalışması yapmış ve 16 şarkılık A Bigger Bang‘i piyasaya sürmüştü. İşte o albümden: “Rain Fall Down”

No comments

Leave a reply