Yurtdışında konsere gitmek, beklemekten daha kolay!

0 Posted by - 01 August 2009 - O OLDU BU OLDU

cs-1233-advpicsm

Madonna geldi mi U2 gelecek mi diye beklemek sıkmadı mı? Bakın Türkiye’den pek çok müziksever yurtdışında sevdikleri grupların konserlerine gidip, bir gece kalıp geliyor. Mesela U2 bu yıl 360 derece turnesinde ve son yılların en mükemmel konserlerini veriyor. 9 ve 10 Ağustos’ta Zagreb’de. Bazı firmaların promosyon turları da var. Ama neticede vize yok bir şey yok Hırvatistan’a. Bilet al, uçağa atla git, bir gece geçir ya da vaktin varsa bir-iki gün ortamı keşfet, dön gel. Çok zor değil. Bodrum’dan, Çeşme’den de daha ucuz.
Biz Madonna’yı bekleyeduralım; hatun Sofya’da 29 Ağustos’ta bir konser verecek. Her şey dahil 299 euro’ya turlar düzenleniyor. Otobüsle dokuz saat. Uçakla iki dakika.
Yıllarca beklemek yerine gidiniz görünüz…

Milliyet’ten.

3 Comments

 • Mete 03 August 2009 - 11:43 Reply

  Atina’da Pixies, Editors
  Londra’da Oasis, Kasabian
  Paris’te U2, Kaiser Chiefs

  bu yaz gittiğim konserler, her müziksevere dünyanın en acaip sahnesinin – 50m yüksekliğinde bildiğiniz uzay gemisi – olduğu U2 Zagreb konserini kaçırmamalarını tavsiye ederim, görüp görebileceğiniz, yaşayabileceğiniz en büyük rocknroll şovu, yazarken içim titredi gene.

 • sude avcı 23 October 2013 - 19:41 Reply

  merhaba ben sude. 2014 7 subatta taylor swift in almanya berlin konseri var ve oraya tur düzenleniyor mu? acaba bir bilgisi olan ya da böyle bir tur düzenleyebilen kisiler benimle yakın zamanda iletisime geçsinler lütfen.

  • sude avcı 23 October 2013 - 19:43 Reply

   merhaba ben sude. 2014 7 subatta taylor swift in almanya berlin konseri var ve oraya tur düzenleniyor mu? acaba bir bilgisi olan ya da böyle bir tur düzenleyebilen kisiler benimle yakın zamanda iletisime geçsinler lütfen. e posta adresim [email protected].

  Leave a reply