YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ DAĞILDIĞINI AÇIKLADI

0 Posted by - 23 January 2015 - O OLDU BU OLDU

Alternatif sahnenin sevilen ekiplerinden Yüzyüzeyken Konuşuruz, takipçilerini üzecek dağılma haberini resmi facebook sayfasından duyurdu. Grubun asıl çocuğu Kaan Boşnak’ın imzasıyla yapılan açıklamaya göre duyurusu yapılan konserler gerçekleşecek. Ancak, sonrasında grup müzikal yolculuğunu sonlandıracak.

Dağıldığını tek bir cümleyle açıklayan grup, takipçilerinden gelen tepkiler üzerine birkaç cümlelik bir açıklama yaptı. Grubun facebook hesabından yapılan açıklama noktası virgülüne şu şekilde:

grup içindeki anlaşmazlıklar bilmemneyler tarzı saçma açıklamalara gerek yok. grubu bitirme kararını alma sebebimiz artık bir havası, bir özelliği kalmamış olması. başladığı günden itibaren zaten çok fazla abartılmış bir projeydi, son yılda da iyice bir rock’nroll band’e dönüştü. kimler bunun farkında ama bu beni rahatsız ediyor. bir kişinin yaptığı projenin ötesine geçen durumlar oldu. benim hayalim de elbette bu değildi. FAKAT yasal durumlardan dolayı, ayarlanmış ve duyurulmuş konserleri yapacağız çünkü hapse girmek istemiyoz. ani kararlar alabiliyoruz ama hala biraz göt korkumuz var. hepimize geçmiş olsun.
kaan

No comments

Leave a reply