Bir Serdar Ortaç konserine verilecek 2200 TL ile yapılabilecek 5 farklı şey…

0 Posted by - 07 June 2011 - LİSTE


Dört kişlik ailenin bir aylık masraflarını karşılamak falan gibi başlıkları geçtik diyelim. Maçka Küçükçiftlik Parkı Serdar Ortaç loca biletiyle bakın başka neler yapılabilir…

* Bir hafta sonu Avrupa’nın herhangi bir şehrine gidip üstüne bir de denk getirip baba bir grubun konserini izlemek.
* Sziget Festivali’ne gitmek. İki kişi için yol ve bilet dahil.
* İki adet iPad 2 almak. Biri size biri de sevdiğinize hediye.
* Sonisphere, Rock’n Coke, Efes One Love, Bon Jovi, Amy Winehouse, Elton John ve Paul Simon konserlerine gitmek. Arkadaşları da götürmek.
* Sevdiğiniz takıma baba yerden bir yıllık kombine bilet.

6 Comments

 • Oyku 07 June 2011 - 12:45 Reply

  ailece dalış kursuna gitmek, sualtını keşfetmek

 • naz 07 June 2011 - 14:15 Reply

  Simdi seni takip edenler serdar ortac dinlemiyor yani o parayi vermeyecekler. Verecek olan adam da seni okumuyor, bu yazi niye ve kime anlamadim.

  Etkinlik bizim degil, 2200 liralari biz almadik ama isin aslini aciklamak gerekir diye dusunuyorum. Localar 10 kisilik ve 3 sise icki dahildi, yani diger gidilir dedigin konserlerden cok da farkli degildi fiyatlar. Bu parayi verenler gece kluplerinde de bu kadar harciyorlar zaten localara.

  bu arada serdar deyip gecme! O bugune bugun yaz gunu adli eserini icra ederken ansizin the wall dan kupleler ekleyip hepimizi karmasik duygular icerisine sevk etmis, halki da costurmus bir sanatcidir 🙂 o videoyu da bilahare paylasirim.

 • püskevit 08 June 2011 - 00:03 Reply

  Beyler Naz haklı, “loca” önemli, 3in1. Loca yani loca… arka arkaya 20 kez loca deyince sanki bir S.Ortaç şarkısının nakaratı gibi oluyor, belki de öyle bir şarkısı var, kim bilebilir ki, the wall’dan kuplelerle birleşmişse eğer??Durun bakalım video gelsin de.

 • kunta kinte 08 June 2011 - 11:33 Reply

  bu yazının ardından başımıza gelenleri nasıl tamir edeceğiz biri bana bunu açıklasın! bu yazıyı okuyan serdar ortaç bu kadar rockçı saymışlar ben en büyük rockçıyım dedi ve konserinde another brick in the wall’u söyledi. bu şoku nasıl atlatacağız nasıl unutacak bunu bu bünye!

 • kirdenadam 08 June 2011 - 11:45 Reply

  http://www.twitvid.com/KPZPR

  Hemen akabinde buralara yaz günü döt yağıyor canım ölene kadar ping fıloyd söyleyemem isimli şarkısını bağlamış çokta güzel olmuş bence tadından yenmemiş. Ötenazi hakkımı istiyorum lan!

 • esenkul 10 June 2011 - 16:40 Reply

  püskevit, “arka arkaya 20 kez loca deyince sanki bir s.ortaç şarkısının nakaratı gibi oluyor”u okudum ve gülerken yere düştüm. düşerken localocalocaloca diyodum bu arada.

 • Leave a reply