Bu aralar dinlemeniz gereken 5 şarkı – 79

1 Posted by - 25 May 2016 - LİSTE, ÖNERİ

Yeni şarkılar ve yeni videolardan oluşan güncel liste…

The Kills – “Siberian Nights”

Yeni albüm “Ash & Ice”ın çıkmasına 10 gün kala, Alison Mosshart ve Jamie Hince albümdeki bir şarkıyı daha videosuyla birlikte paylaşıma açtı. “Ash & Ice” 3 Haziran’da piyasada olacak.

Billie Marten – “Milk & Honey”

Henüz 17 yaşında olmasına rağmen kariyerine iki tane EP sığdırmayı başaran İngiliz sanatçı Isabella Sophie Tweddle, yani bilinen sahne adıyla Billie Marten, ilk albümünü önümüzdeki sonbaharda yayınlamayı planlıyor. Geçen hafta dijital ortamda single olarak satışa sunulan Milk & Honey ise albümde yer alaması beklenen şarkılardan sadece bir tanesi.

Cate Le Bon – “Love Is Not Love”

Geçen ay dördüncü solo albümü “Crab Day”i yayınlayan 33 yaşındaki müzisyen, albümde yer alan “Love Is Not Love” için çektiği klibi dün izlemeye açtı.

Alicia Keys – “In Common”

Dört yıl aradan sonra yeni albüm için kolları sıvayan Amerikalı müzisyen, hafta başında In Common adlı yeni bir parçayı single olarak yayınladı. Şarkının, bu yılın sonuna doğru piyasada olacak olan yeni albümde yer alması bekleniyor.

Paul Simon – “The Werewolf”

Bu yıl 75’inci yaşını kutlayan Simon’ın 3 Haziran’da piyasaya süreceği yeni albümü Stranger to Stranger‘dan bir şarkı daha gün yüzüne çıktı. Tipik Paul Simon motifleri taşıyan şarkı, bugüne kadar albümden duyurulan “Wristband” ve “Cool Papa Bell”den sonra üçüncü parça oldu.

No comments

Leave a reply