BU ARALAR DİNLEMENİZ GEREK 5 ŞARKI – 47

0 Posted by - 27 May 2015 - LİSTE, ÖNERİ

Güncel şarkı ve videolardan oluşan mini liste…

Wet – “Deadwater”
Geçen yıl ilk EP’sini yayınlayan Brooklyn’li üçlü, bu yıl da ilk albümünü yayınlamaya hazırlanıyor. “Don’t You” isimli albümün çıkışı tarihi henüz belli değil ama neye benzediğini anlamak için, geçtiğimz günlerde paylaşılan “Deadwater”ı dinlemek mümkün.

Refused – “Françafrique”
İsveçli ekip 17 yıl süren büyük suskunluğunu yeni albüm “Freedom” ile bozuyor. On şarkılık albümden daha önce de açılış şarkısı “Elektra” single olarak yayınlanmıştı. Bir diğer parça “Françafrique” ise geçtiğimiz hafta dinlmeye açıldı.

Algiers – “Black Eunuch”
Franklin James Fisher, Ryan Mahan ve Lee Tesche’den oluşan Atlantalı grup, kendi adını taşıyan çıkış albümünü 2 Haziran’da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. On şarkı içeren albümdeki parçalardan bir tanesi de “Black Eunuch”.

Christopher Owens – “Selfish Feelings”
Girls grubunun eski solisti Owens’ın geçen hafta Twitter üzerinden paylaştığı şarkı, yakında çıkacak olan yeni albümde yer alacak. Not: Albümün adı, içeriği ve çıkış tarihi henüz belli değil.

Sun Kil Moon – “Garden of Lavender”
Sekiz şarkıdan oluşan yeni albüm “Universal Themes” 2 Haziran’da yayınlanacak. Albümde yer alan şarkı da bu ayın ortalarında dinleyicilerle paylaşıldı.

No comments

Leave a reply