Bu aralar dinlemeniz gereken 5 şarkı – 102

4 Posted by - 11 November 2016 - LİSTE, ÖNERİ

“World Horizon” – The Away Days: The Away Days’in ilk albümü Pasaj Müzik etiketiyle yakında piyasada olacak. Bu ilk single’ın dünya prömiyeri The Independent’ın web stesinde yapıldı. Tha Away Days ismi ülke sınırlarını aşan yerli ekiplerden. Albüm şimdiden merakla bekleniyor.

“Fast Silver” – TOY: İngiltere’nin tatil beldesi Brighton’dan çıkan TOY, 70’lere bina ettiği shoegaze rock tarzını 2016 model yeni şarkılarla icraya devam ediyor. “Fast Silver” yeni albümün tripli, sahilde yürüyüşlere çıkmalı parçalarından.

“Kötü Şoför” – Hakan Kurşun: Kurşun’un yeni albümü önceki iki albüm “Kaos” ve “Kütle”nin izinden gidiyor genel itibarıyla, bu şarkı dışında. Kurşun elektronik dans beat’leri, funk bas ve gitarı üzerine klarnet koyarak dikkat çeken bir karışım yaratıyor, triplerden triplere koşuyor.

“To Her Door” – Empire Of The Sun: Avustralyalı elektro pop ikilisinin yeni albümü şu günlerde gündemde. “To Her Door”, albümdeki ender “moody” dans şarkılarından biri. Fleedwood Mac’ten Lindsey Buckingham da gitarıyla eşlik ediyor.

“Alone With You” – Kraak & Smaak: Sezon açılışında Babylon Bomonti’nin sahnesinde bir performans sergileyen Hollandalı funk/house ekibi Kraak & Smaak’ın yeni single’ı. Vokallerde Avustralyalı şarkıcı ve söz yazarı Cleopold var. Alın size takip edilecek yeni bir isim.

*Kapak görseli: Empire Of The Sun

No comments

Leave a reply