Bu aralar dinlemeniz gereken 5 şarkı – 110

2 Posted by - 04 January 2017 - LİSTE, ÖNERİ

Güncel şarkı ve videolardan oluşan mini liste…

Major Lazer & Showtek – “Believer”

Hollandalı ikili Showtek ile bir araya gelen Major Lazer bu defa Suriye’deki çocuklar için bir şarkı yaptı ve oldukça etkileyici bir video eşliğinde piyasaya sürdü. Yönetmenliğini Christopher Louie’nin yaptığı klipte, bombalanmış bir bina enkazında yardım beklerken hayatı gözlerinin önünden geçen küçük bir çocuk konu alınıyor. Suriye’deki çocuklara yardım amaçlı faaliyet gösteren bir vakıf için yapılan çalışma, açıklama kısmında kuruluşun yardım hesabını da paylaşmış.

Sia – “Never Give Up”

2016’da birçok film için stüdyoya giren Avustralyalı sanatçı en son soundtrack çalışmasını “Lion” adlı film için yaptı. Bu ayın ortasında gösterime girecek olan yapımın tema şarkısı olan Never Give Up Aralık’ta dijital platformlarda yayınlanmıştı ve dün gece de yeni klibiyle birlikte kendini bir defa daha hatırlattı.

Tegan & Sara – “That Girl”

Geçen yılın ortalarında satışa sunulan Love You to Death ile oldukça doyurucu bir çalışma ortaya koyan Amerikalı kızkardeşler, albümdeki bütün şarkılar için klip sözü vermişlerdi ve serinin son halkası da Noel’den hemen önce paylaşıma sunulan That Girl oldu. Klipte ikilinin stüdyo ve konser görüntülerine bol bol rastlamak mümkün.

Ryan Adams – “To Be Without You”

2015’teki Taylor Swift cover’ı olan 1989’u saymazsak en son 2014’te albüm yapan Adams bu defa country köklerine dönen bir çalışmayla dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aralık ayında duyurulan To Be Without You‘nun da yer aldığı Prisoner adlı albüm 17 Şubat’ta piyasada olacak.

Moby & The Void Pacific Choir – “Break. Doubt”

Moby’nin geçtiğimiz sonbaharda modern çağa isyan temasıyla çıkarttığı yeni albümü “These Systems Are Failing”den bir video daha.

No comments

Leave a reply