Bu aralar dinlemeniz gereken 5 şarkı – 117

2 Posted by - 22 February 2017 - LİSTE, ÖNERİ

“In A Drawer” – Band Of Horses

Dört yıl aradan sonra Why Are You OK ile geri dönen ve kasvetli Seattle esintileri içeren albümüyle 2016’nın “Best Of” listelerine de girmeyi başaran Band Of Horses, yeni klibi In A Drawer‘ı bugün yayına verdi. Şarkıda Dinosaur Jr.’dan Joseph Mascis’in de katkıları var.

“Can I Sit Next To You” – Spoon

Amerikalı indie-rock ekibi Spoon, dokuz numaralı albümü Hot Thoughts‘un gelişini geçen ayın sonunda duyurmuştu. 17 Mart’ta Matador Records’tan yayımlanacak olan albümden paylaşılan ikinci single Can I Sit Next To You, Marcel Dzama imzalı bir video ile dün akşamdan bu yana izlenebiliyor.

“Next Time” – Laura Marling

Kasım ayında Soothing ile yeni albümün duyurusunu yapan Marling, çıkışa sayılı günler kala ikinci single Next Time ile kendisini bir defa daha hatırlattı. Dokuz şarkıdan oluşan Semper Femina 10 Mart’ta piyasada olacak.

“I Wanna Prove to You” – The Lemon Twigs

Geçtiğimiz sonbaharda çıkış albümleri Do Hollywood‘u piyasaya süren New York kökenli ikili, tanıtım sürecinin üçüncü klibini I Wanna Prove to You için çekti. 70’ler kokan videonun yönetmeni Nick Roney.

“Chained To The Rhythm” – Katy Perry

Kapsamlı bir çalışma yerine bir süredir single’lar ile yoluna devam etmeye niyetli olan Katy Perry yeni albümü için şarkı biriktirmeye devam ediyor. İki hafta önce tanıtılan ve Grammy ödül törenindeki canlı performans ile akıllarda yer eden Chained To The Rhythm, bu defa videosu ile gündemde. Max Martin ve Sia imzalı şarkının klibi bu sabah izlemeye açıldı ve kısa sürede hatırı sayılır bir izlenme rakamına ulaştı.

*Kapak görseli: The Lemon Twigs

No comments

Leave a reply