BU ARALAR DİNLEMENİZ GEREKEN 5 ŞARKI – 19

0 Posted by - 04 December 2014 - LİSTE, ÖNERİ

Yeni çıkan şarkı ve videolardan küçük bir liste…

Jessie Ware – “You & I (Forever)”
Ekim ayında piyasaya çıkan Tough Love albümünde yer alan şarkı aynı zamanda şarkıcının yayınladığı en son single olma özelliği de taşıyor. Parçanın videosu ise önceki gün izleyicilerle paylaşıldı.

Purity Ring – “Push Pull”
Henüz yeni sayılabilecek Kanadalı bir grup olan Purity Ring, iki yıl önceki ilk albümü Shrines‘den bu yana ilk defa yeni bir şarkı yayınladı.

Gwen Stefani – “Spark The Fire”
Sekiz yıl aradan sonra ilk solo albümünü çıkartmaya hazırlanan Gwen Stefani’nin albümden paylaştığı 3. şarkı. (Not:Albümün çıkış tarihi ve ismi henüz belli değil)

The Decemberists – “Lake Song”
Indie Rock grubu The Decemberist’in yedinci albümü What a Terrible World, What a Beautiful World 20 Ocak’da yayınlanacak. Albümde yer alan Lake Song da 2 gün önce dinleyicilerle tanıştırıldı.

Lana Del Rey – “Big Eyes”
Tim Burton’un yeni filmi “Big Eyes” ile aynı adı taşıyan şarkının bir dakikalık fragmanı önceki gün paylaşılmıştı. Dün ise şarkının tamamı internet üzerinden yayınlandı.

1 Comment

  • BU ARALAR DİNLEMENİZ GEREKEN 5 ŞARKI – 20 | Hafif Müzik 07 December 2014 - 07:23 Reply

    […] Lana Del Rey – “I Can Fly” Şarkının, Tim Burton’un yeni filmi “Big Eyes”ın kapanış şarkısı olarak kullanılacağı söyleniyor. Filmle aynı adı taşıyan diğer bir şarkı da geçtiğimiz hafta yayınlamıştı. […]

  • Leave a reply