BU ARALAR DİNLEMENİZ GEREKEN 5 ŞARKI – 26

0 Posted by - 02 January 2015 - LİSTE, ÖNERİ

Yeni çıkan şarkı ve videolardan oluşan küçük bir liste.

Shamir – The House That Built Me (Miranda Lambert Cover)
2014’ün parlayan isimlerinden olan Las Vegas’lı Shamir, yılın son günlerinde Miranda Lambert’ın 2009 tarihli şarkısı The House That Built Me‘yi kendi tarzında yorumladı.

Ariana Grande, The Weeknd – “Love Me Harder”
Ariana Grande’nin 2014’de çıkan albümü My Everything‘de yer alan şarkıya Kanadalı şarkıcı Weeknd eşlik etmişti. Şarkının akustik versiyonunu içeren video ise Aralık ayanın sonunda paylaşıldı.

Metric – “The Fatal Gift”
2012 Yılında çıkardıkları Synthetica isimli albümden bu yana ilk defa yeni bir şarkıyla dönen Kanadalı grup 2015 için albüm hazırlıklarını sürdürüyor. Parçayı web sitesinden paylaşan vokalist Emily Haines şarkının son haline henüz gelmediğini de özellikle belirtmiş.

N.E.R.D. – “Squeeze Me”
Pharrell Williams, Shay Haley ve Chad Hugo’dan oluşan grup 4 yıldan bu yana ilk defa bir şarkı yayınladı. Parça, 28 Ocak’ta vizyona girecek olan “Sünger Bob Kare Pantolon” filmi için yapıldı.
Read more at http://www.nme.com/news/nerd–2/81940#JdClFITpGstZJEMf.99

Kanye West – “Only One” (Feat. Paul McCartney)
2014’ü albümsüz geçiren Kanye West’in yılın son günlerinde yayınladığı ve bir Paul McCartney ortaklığı olan şarkısı. (Şarkının aslında geçtiğimiz yılın başlarında kaydedildiği ve arka fondaki klavyeyi McCartney’nin çaldığı söyleniyor.)

1 Comment

  • Necip Yeşiltepe 03 January 2015 - 22:31 Reply

    Net ve keyifli bir site,izlemek isterim.Tebrikler

  • Leave a reply