BU ARALAR DİNLEMENİZ GEREKEN 5 ŞARKI – 41

0 Posted by - 07 April 2015 - LİSTE, ÖNERİ

Yeni isimler, şarkılar ve videolardan oluşan güncel bir liste…

Beck – “Country Down”
Geçen yıl çıkarttığı “Morning Phase” ile Grammy ödülü alan Beck, albümde yer alan “Country Down” için, stüdyo görüntülerinden oluşan bir video yayınladı.

Hot Chip – “Need You Now”
Üç yıl aradan sonra gelen yeni albüm “Why Make Sense?” 18 Mayıs’ta piyasada olacak. Albümden paylaşılan üçüncü şarkı “Need You Now” geçtiğimiz hafta yayınlandı. Hot Chip bu yıl 13-14 Haziran’da düzenlenecek olan One Love Festival kapsamında da Türkiye’de olacak.

Lykke Li – “Never Gonna Love Again”
İsveçli şarkıcının geçen yıl yayınlanan albümü “I Never Learn”de yer alan şarkının videosu dün paylaşıldı ve klibi Philippe Tempelman yönetti.

Desaparecidos – “City On The Hill”
2001’de kurulan ama ara ara bir araya gelip stüdyoya giren Amerikalı grup, 13 yıl sonra tekrar toplandı ve 23 Haziran’da Payola adlı bir albüm çıkartmaya hazırlanıyor. Dinlemeye açılan “City On The Hill” ise albümde yer alan parçalardan bir tanesi.

Billie Marten – “Heavy Weather”
Kariyerinin henüz başında olan genç İngiliz müzisyen Billie Marten, geçen Haziran’da çıkarttığı dört parçalık “Ribbon” adlı EP’den sonra ilk defa yeni bir şarkı yayınladı. “Heavy Weather” 25 Mayıs’ta single plak olarak piyasada olacak.

No comments

Leave a reply