BU ARALAR DİNLEMENİZ GEREKEN 5 ŞARKI – 44

0 Posted by - 28 April 2015 - LİSTE, ÖNERİ

Death From Above 1979 – “Virgins”
Geçen yıl ikinci albümleri “The Physical World”ü piyasaya süren Kanadalı ikili aslında 2001 yılından beri beraber müzik yapıyor ve o günden bu yana albümlerinden başka iki EP, bir remiks albüm ve beş tane de single yayınladı. Eva Michon’un yönettiği video’da ise mantar yiyip kafayı bulan Amish gençlerinin, gençliklerinin hiç bilmedikleri yönlerini keşfetmesi konu alınmış. Grup üyeleri Sebastien Grainger, Jesse F. Keeler de videonun sonuna doğru polis olarak kendilerini gösteriyorlar.

Brandon Flowers – “Lonely Town”
Eski The Killers solisti olan Las Vegas kökenli müzisyen 18 Mayıs’ta ikinci solo albümü “The Desired Effect”i yayınlamaya hazırlanıyor. Dün yayınlanan “Lonely Town” ise, albümde yer alan 10 parçadan bir tanesi.

Lindstrøm and Grace Hall – ” Home Tonight”
4 Mayıs’ta Runddans adlı 12 şarkılık bir albümü piyasaya sürecek olan Hans-Peter Lindstrøm, albümde olmayan “Home Tonight” adlı bir de single yayınladı. Videoyu Petter Tangmyr yönetti.

The Vaccines – “Minimal Affection”
İngiliz grubun üçüncü albümü olacak olan “English Graffiti” 25 Mayıs’ta çıkıyor. Albümde 11 şarkı var ve “Minimal Affection” da onlardan bir tanesi.

Franz Ferdinand ve Sparks (FFS) – “Collaborations Don’t Work”
İki grubun ortaklaşa çıkartacağı, “Collaborations Don’t Work” adlı albüm 8 Haziranda satışa sunulacak. Daha önce albümde yer alan “Piss Off” adlı parça dinleyicilerle paylaşılmıştı ve şimdi de albümle aynı adı taşıyan çalışma yayınlandı.

No comments

Leave a reply