BU ARALAR DİNLEMENİZ GEREKEN 5 ŞARKI – 46

0 Posted by - 12 May 2015 - LİSTE, ÖNERİ

Yeni çıkan video ve şarkılardan oluşan küçük bir liste…

Mark Ronson – “Feel Right” ft. Mystikal
Ocak ayında yayınlanan ve Bruno Mars, Stevie Wonder, Kevin Parker, Mystikal gibi birçok ismin imzası bulunan Uptown Special albümünde yer alan şarkı için çekilen klip dün izleyicilerle paylaşıldı.

Courtney Barnett- “Dead Fox”
Avustralyalı müzisyenin çıkış albümü olan ve geçtiğimiz Mart ayında yayınlanan “Sometimes I Sit and Think, and Sometimes I Just Sit”den bir parçaya daha klip çekildi. Tamamı animasyon olan çalışmanın çizimlerinde Rory Kerr ve Paul Ruttledge’in imzaları var.

Shamir – “Darker”
Las Vegas’lı 20 yaşındaki genç müzisyen Shamir Bailey özellikle geçen yıl çıkarttığı single’ı “On The Regular” ile dikkatleri üzerine toplamıştı. Shamir 17 Mayıs’ta ise çıkış albümü “Ratchet”i yayınlamaya hazırlanıyor. Darker ise albümdeki parçalardan sadece bir tanesi.

BØRNS – “Electric Love”
Los Angeles’ta gerçek bir ağaç evde yaşayan ve İlk single’ı “10,000 Emerald Pools”u geçen yıl çıkartan genç Amerikalı müzisyen Garrett Borns, önümüzdeki sonbahar ilk albümünü yayınlamaya hazırlanıyor. “Electric Love” da yeni albümde yer alacak parçalardan bir tanesi…

Girlpool – “Your Heart”
Cleo Tucker ve Harmony Tividad’tan oluşan ikilinin ilk uzun çalar albümü “Before The World Was Big” 1 Haziran’da çıkıyor. Your Heart da yeni albümün ürünlerinden bir tanesi…

No comments

Leave a reply