BU ARALAR DİNLEMENİZ GEREKEN 5 ŞARKI – 56

0 Posted by - 18 August 2015 - LİSTE, ÖNERİ

Güncel şarkı ve videolardan oluşan mini liste.

The Arcs – “Put a Flower in Your Pocket”

The Black Keys’den Dan Auerbach’ın yeni projesi olan The Arcs ilk albümünü 4 Eylül’de yayımlayacak. Daha önce çalışmada yer alan “Stay In My Corner” ve “Outta My Mind” adlı şarkıları paylaşan grup geçen hafta da “Put a Flower in Your Pocket” için hazırladığı animasyon videoyu dinleyicilerle paylaştı.

The Chemical Brothers – “Sometimes I Feel So Deserted”

İngiliz ikilinin Temmuz ayında piyasaya sürdüğü “Born in the Echoes”daki 11 parçadan birisi olan Sometimes I Feel So Deserted‘ın Ninian Doff imzalı videosunda, bir çeşit petrol zombisine dönüşmüş iki insanın fantastik hikayesi anlatılıyor.

Tame Impala – “Let It Happen”

Grubun 17 Temmuz’da çıkan üçüncü albümü “Currents”ta yer alan şarkı yaklaşık beş ay önce dinleyicilerle tanışmış ve 13 parçalık çalışmanın işaret fişeği olmuştu. Şarkı için çekilen ilginç video ise dün paylaşıldı.

Duran Duran – “You Kill Me With Silence”

Beş yıl aradan sonra gelen 14. albüm “Paper Gods” 11 Eylül’de yayımlanacak. 12 Parçalık albümden gün yüzüne çıkan 3. parça ise You Kill Me With Silence.

Mew – “The Night Believer”

Altıncı albümü “+-” geçtiğimiz Nisan ayında yayımlanan Danimarkalı gruptan bir parça için daha video geldi. Animasyon klibin görsellerinde Will Hodge ve Lianne Pierce’ın imzası var.

No comments

Leave a reply