Bu aralar dinlemeniz gereken 5 şarkı – 70

0 Posted by - 10 March 2016 - LİSTE, ÖNERİ

Yeni çıkan şarkı ve videolardan oluşan mini liste…

Weezer – “California Kids”

Her biri, bir renk adıyla anılan ve grupla aynı adı taşıyan dördüncü -Weezer- albümü (Beyaz Albüm) 1 Nisan’da piyasaya çıkmayı bekliyor. Çalışmanın açılış parçası olan California Kids‘in videosu dün Youtube üzerinden yayına verildi. Video tanıdık gelebilir çünkü, albümümden dinlemeye açılan önceki şarkıların kliplerine (Thank God For Girls, King Of The World, L.A. Girlz) oldukça komik göndermeler var.

M83 – “Do It, Try It”

Fransız ekibin beş yıl aradan sonra çıkacak olan yeni albümü “Junk”ta yer alan parçanın videosu dün paylaşıma açıldı. Albüm 8 Nisan’da piyasada olacak.

Anohni – “Drone Bomb Me”

İngiliz müzisyen Antony Hegarty, yani bilinen sahne adıyla Anohni yeni albümü HOPELESSNESS’ı yayımlamak için 6 Mayıs’ı bekliyor. Albümün en çarpıcı parçalarından birisi de, dokuz yaşındaki bir Afgan çocuğun ağzından savaşı anlatan “Drone Bomb Me”. Naomi Campbell’ın rol aldığı video bugün itibariyle izlemeye açıldı.

Alessia Cara – “Wild Things”

Youtube’a yüklediği şarkılarla ünlenen ve henüz 19 yaşında olmasına rağmen “potansiyel yeni Rhanna” gözüyle bakılan Alessia Cara, geçen yıl çıkan ilk albümü Know-It-All‘da yer alan bir şarkı için daha klip çalışması yaptı.

Violent Femmes – “Memory”

Amerikalı ekip geçen hafta çıkarttığı dokuzuncu albümü “We Can Do Anything”in tanıtım çalışmalarına “Memory” ile devam ediyor. Animasyon klibin yaratıcısı ise Avustralyalı yönetmen Harley Hefford.

No comments

Leave a reply