Bu aralar dinlemeniz gereken 5 şarkı – 80

2 Posted by - 01 June 2016 - LİSTE, ÖNERİ

En son çıkan şarkı ve videolardan oluşan haftalık mini liste…

Bat For Lashes – “Sunday Love”

Dört yıl aradan sonra Bat For Lashes olarak ilk albümünü yayımlayacak olan Natasha Khan, yeni şarkısını yeni klibiyle birlikte geçen hafta sonu dinlemeye açtı. Bride isimli çalışma 1 Temmuz’da piyasada olacak.

Pinegrove – “New Friends”

Şubat ayında ilk albümü Cardinal‘ı yayımlayan New Jersey kökenli grup, albümde yer alan “New Friends” için turne sırasında kaydedilen görüntülerden oluşan eğlenceli bir klip hazırladı.

The Raveonettes – “Scout”

Danimarkalı ikili bu yıl bir ilke imza atı ve yeni albüm çıkartmayı reddederek, onun yerine her ay yeni bir şarkı yayınlamaya karar verdi. Mayıs için hazırlanan parça “Scout” ise geçen hafta dinlemeye açıldı. Grubun bu yıl yaptığı diğer parçalar web sitesinde mevcut.

deadmau5 – “Snowcone”

İki yıllık suskunluğunu bozan Joel Zimmerman, uzun süre sonra ilk defa yeni bir parça yayınladı ve single olarak da satışa sundu. Şarkının yeni bir albümün habercisi olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.

Ryley Walker – “The Halfwit In Me”

Geçen yıl piyasaya çıkan Primrose Green ile dikkatleri üzerine toplayan ve ara vermeden bir albüm daha hazırlayan Walker, 19 Ağustos’ta gelecek olan “Golden Sings That Have Been Sung” adlı 8 şarkılık çalışmanın ilk parçasını tanıttı.

No comments

Leave a reply