Bu aralar dinlemeniz gereken 5 şarkı – 81

0 Posted by - 08 June 2016 - LİSTE, ÖNERİ

Güncel şarkı ve video kliplerden oluşan haftalık mini liste…

Public Enemy – “Honky Talk Rules”

Şu aralar daha çok Rage Against the Machine ve Cypress Hill üyeleri ile oluşturduğu Prophets Of Rage’in yeni projesi üzerinde çalışan Chuck D, geçen yıl piyasaya çıkan Man Plans God Laughs‘ta yer alan parça için çektiği klibi bu sabah yayına verdi.

Band of Horses – “Whatever, Wherever”

Seattle orjinli grup yeni albümü Why Are You OK‘i 10 Haziran’da piyasaya sürüyor. Çalışmadan klip çekilen ikinci parça “Whatever, Wherever”, hipnotize edici melodisinin yanı sıra, Ben Bridwell’ın ailesine ait -mutlu günler- temalı görüntüler ile tipik Seattle hüznünü de dinleyenlere hatırlatmış.

Beck – “Wow”

Geçen yıl yayınladığı Single’ı Dream’den bu yana ilk defa yeni bir şarkı yapan Beck, “Wow” ile yeni albümün işaret fişeğini de atmış oldu. Tarih ve ayrıntılar henüz belli değil ama albümün prodüktörünün Greg Kurstin olacağı şimdiden kesin gibi.

Angel Olsen – “Intern”

Yeni albümü My Woman için hazırlıkları tamamlayan Olsen, Eylül ayında piyasada olması planlanan çalışmasından ilk klibi geçen hafta yayına verdi.

Bat For Lashes – “Joe’s Dream”

Yeni albüm The Bride 1 Temmuz için gün sayıyor ve bir hikayenin birbiriyle bağlatılı parçaları olan şarkılardan biri daha dün dinlemeye açıldı. Natasha Khan’ın bol bol gelinlikli video çektiği çalışmanın son parçası olan “Joe’s Dream”in klibinin de önümüzdeki haftalarda yayınlanması bekleniyor.

No comments

Leave a reply