Bu aralar dinlemeniz gereken 5 şarkı – 82

3 Posted by - 22 June 2016 - LİSTE, ÖNERİ

Yeni çıkan şarkılar ve gösterime yeni giren kliplerden oluşan güncel mini liste…

Sigur Ros – “Óveður”

2013’teki Kveikur’dan bu yana yeni şarkı yapmayan İzlandlı ekip, önceki gün yaptığı 24 saatlik canlı İzlanda turu sırasında kullandığı şarkıyı bugün de videosuyla birlikte yayınladı. Klipte yönetmen olarak, müzik geçmişi de olan, İsveçli Jonas Åkerlund’un imzası var.

Metronomy – “Night Owl”

1 Temmuz’da çıkacak olan yeni albümü “Summer 08” için gün sayan Britanyalı ekip, çalışmada yer alan bir şarkıyı daha dün dinleyicileriyle paylaştı.

Violent Femmes – “Issues”

16 yıl aradan sonra geçtiğimiz Mart ayında yeni albümü “We Can Do Anything”i yayımlayan Amerikalı punk rock üçlüsü bu defa da çalışmada yer alan Issues için animasyon bir klip paylaştı.

The Amazing – “Ambulance”

İsveçli indie-rock grubu yeni albümü “Ambulance” ile aynı adı taşıyan şarkıyı dün bir video eşliğinde dinlemeye açtı. Grubun beşinci albüm çalışması olan “Ambulance” 22 Temmuz’da piyasada olacak.

Billie Marten – “La Lune”

15 yaşından beri müzik üreten ve sahnelerde olan Isabella Sophie Tweddle, yani bilinen sahne adıyla Billie Marten artık 17 yaşında ve bir LP dolduracak kadar şarkıya da sahip. Sanatçının çıkış albümü muhtemelen önümüzdeki sonbaharda piyasada olacak ve La Lune de albümde yer alacak şarkılardan sadece bir tanesi.

No comments

Leave a reply