Bu aralar dinlemeniz gereken 5 şarkı – 83

1 Posted by - 28 June 2016 - LİSTE, ÖNERİ

Yeni şarkılar, yeni videolar ve en güncel müzik haberleri…

Beyonce – “Sorry”

Nisan ayında dinleyicileriyle buluşan yeni albüm Lemonade’den bir şarkı daha kliplendi. Albümün tanıtım sürecinde kullanılan bir saatlik kısa filmden bölümler de içeren videonun tamamı geçen hafta sonundan bu yanan izlenebiliyor.

Metronomy – “Hang Me Out to Dry” (ft. Robyn)

Yeni albümün yayınlanmasına günler kaldı ve “Summer 08″den bir şarkı daha gün yüzüne çıktı. Aslında 2011’deki The English Rivieria için kaydedilen fakat ancak geçen yıl arşivden çıkartılan parçada Robyn imzası da var. “Summer 08” 1 Temmuz’da piyasada olacak.

Porches – “Car”

İkinci albümü Pool’u geçtiğimiz Şubat ayında, yeni katıldığı Domino Records’tan çıkartan New York kökenli grup ilk videosunu geçtiğimiz günlerde yayına verdi. Yönetmen koltuğunda, daha önce Metronomy için yaptığı işlerden tanıdığımız Daniel Brereton var.

Blink-182 – “No Future”

2016’nın ilk yarısı, uzun yıllar ara verdikten sonra yeniden albüm yayımlayan veya sahneye çıkan grupların boy gösterdiği bir dönem oldu. 2011’deki Neighborhoods‘dan bu yana ilk defa yeni şarkı üreten Blink-182 de önümüzdeki Cuma günü (1 Temmuz) “California” ile geri dönüyor ve No Future da çalışmadan duyurulan üçüncü parça.

The Avalanches – “Subways”

16 yıllık uykusundan uyanan Avustralyalı ekip, 8 Temmuz’da çıkacak olan yeni albüm Wildflower için geri sayımın sonuna yaklaştı. Çalışmada yer alan Subways ise dinleyicilerle paylaşılan en son parça.

No comments

Leave a reply