Bu aralar dinlemeniz gereken 5 şarkı – 86

2 Posted by - 21 July 2016 - LİSTE, ÖNERİ

Yeni çıkan şarkı ve videolardan oluşan mini liste…

Wild Beasts – “Celestial Creatures”

5 Ağustos’ta piyasada olacağı duyurulan “Boy King”den bir şarkı daha gün yüzüne çıktı. Tanıtım süreci boyunca “Get My Bang” ve “Big Cat” adlı iki şarkı daha dinlemeye açılmıştı.

Unknown Mortal Orchestra – “First World Problem”

Geçen yıl yayımlanan Multi-Love‘dan bu yana bir yıldan fazla zaman geçti ve devam eden yoğun turne programından vakit bulan grup Mayıs ayında “First World Problem”ı kaydedip piyasaya sürmeyi başardı. Şimdi ise parçanın, buram buram dans kokan Kiani del Valle ve James Lees imzalı klibi geldi.

Death Grips – “Eh”

Mayıs ayında ansızın yayınladıkları “Bottomless Pit” için yeni bir klip hazırlayan Amerikalı ekibin, Sean Metelerkamp yönetimindeki çalışması geçen haftadan bu yana izlenebiliyor.

PJ Harvey – “Guilty”

Bu yılın başında çıkan “The Hope Six Demolition Project” için 2015’te Londra’daki Somerset House’da stüdyoya giren Harvey, banda kaydettiği fakat albüme koymadığı “Guilty”yi geçen hafta dinlemeye açtı.

Katy Perry – “Rise”

En son üç yıl önce “Prism” ile albüm çıkartan ve o günden beri vaktinin büyük kısmını konserlerde harcayan Katy Perry’nin önümüzdeki sonbahar yeni bir albümle döneceği konuşuluyor ve belki de 2016 Rio Olimpiyatları için yapılan “Rise” da o albümün parçalarından bir tanesi olacak.

No comments

Leave a reply