Bu aralar dinlemeniz gereken 5 şarkı – 93

3 Posted by - 14 September 2016 - LİSTE, ÖNERİ

En son çıkan şarkı ve kliplerle birlikte müzik dünyasından en güncel haberler.

Beck – “Wow”

Haziran ayında gelen sürpriz şarkı “Wow” için çekilen oldukça renkli klip, çıkış tarihi yaklaştıkça albümün tanıtım çalışmalarının da hızlanacağını işaret ediyor. Bu defa yanına iki küçük kızı Cosimo ve Tuesday’i de alan Beck, videoda internetin sonsuz dünyasına vurgu yapmış. Adı hala açıklanmayan albüm ise 21 Ekim’de piyasada olacak.

Lower Dens – “Real Thing”

Son albüm Escape from Evil‘ın üzerinden neredeyse bir buçuk yıl geçti ve Baltimore kökenli ekip ilk defa yeni bir şarkı yayınladı. Cody Critcheloe’nin yönettiği klipte Jana Hunter parçayı seslendirirken görülüyor.

Duran Duran – “Last Night in the City” (ft.Kiesza)

Beş yıllık büyük bir aradan sonra 2015’te piyasaya çıkan fakat beklediği ilgiyi bulamayan “Paper Gods”da birçok tanınmış isimle ortak işler yapan Duran Duran, çalışmada yer alan Kiesza destekli “Last Night in the City” için sahne performansları sırasında kaydedilen görüntülerle hazırlanan bir video yayınladı. Klipte yönetmen olarak Nick Egan & Snorri Bros. imzası var.

Anohni – “Crisis”

Antony Hegarty, daha doğrusu herkesin onu tanıdığı adıyla Anohni, Mayıs ayında yayımladığı ve oldukça iyi tepkiler aldığı “Hopelessness”ın en akılda kalan parçalarından biri için video çalışması yaptı. Şarkı boyunca ekranda ağlayan oyuncu ise New York kökenli dansçı Storm Lever.

The Kills – “Impossible Tracks”

İkilinin Haziran başında yayımladığı “Ash & Ice”ta yer alan parçanın klibi dün paylaşıma açıldı. Ellis Bahl’ın yönettiği klipte Alison Mosshart ve Jamie Hince Melbourne’deki bir lunaparkta takılıyorlar.

*Kapak görseli: The Kills

No comments

Leave a reply