ESKİ CEP TELEFONUNUZLA BARIŞMAK İÇİN 5 YÖNTEM

0 Posted by - 25 April 2014 - LİSTE, TEKNOLOJİ

Tamam biliyoruz, her gün yeni bir model çıkıyor ve yıllar geçtikçe sizin de dev bir kullanılmayan cep telefonu koleksiyonunuz oldu. Evde yığılı telefonları görünce, yeni modellere gömdüğünüz para vicdanınızı mı sızlatıyor? İşte size, eski telefonlarınızı verimli bir şekilde değerlendirip vicdanınızı soğutacak 5 yöntem. (Görsel “The American Psycho”dan.)

1- Canınız ceviz yemek istedi ve kıracak aletiniz mi yok? Hiç problem değil. Eski telefonunuz Hızır gibi imdadınıza yetişti.
cep 1
2- Duvardaki çivi gözünüzü rahatsız ediyor ve kerpeten mi bulamadınız. E eski telefonunuz ne güne duruyor?
cep 2
3- Sabah kalktınız ve tam güzel bir kahvaltı edeyim derken masanın ayağı sallandı ve çayınız döküldü. Hiç sinirlenmeyin. Hemen koşun ve emektar telefonunuzla masanın ayağını dengeleyin.
cep 4
4- Arabayı yokuşun kenarına koydunuz. İşiniz acil ve el freniniz tutmuyor. E ne yapalım? Stepnenin yanına, ne olur ne olmaz diye zulaladığınız eski dostunuzu alın ve tekerleğin altına iliştirin.
cep 3
5- Hiç biri beni kesmedi, emektar telefonuma çok ayıp ettim, üç beş özellik için yeni modellere servet ödedim diyorsanız, o da kolay. Küçük eklemelerle eski telefonunuzun yenilerden hiçbir farkı kalmayacak. Artık beraber yaşlanabilirsiniz.
cep 5

No comments

Leave a reply