+18 HABERİ // İşte Rihanna’nın 11 ülkede yasaklanan yeni klibi “S&M”

3 Posted by - 04 February 2011 - HAFİF TV


Rihanna son albümü “Loud”ın açılış parçası “S&M”e çektiği klibi salı günü yayımladı. Aradan geçen üç günde klip 11 ülkeden yasak yediği gibi youtube üzerinde 18 yaş sınırı ile izleniyor.

MTV klip için bir “gündüz” versiyonu hazırladı bile. BBC Radio 1 ise klibi saat yediden önce yayımlamayacağını açıkladı.

Klipte tasmaya geçirilmiş bir adet Perez Hilton, mazoşizm, kölelik teması, Rihanna’nın lateksler içerisinde yediği afrodizyak meyvenin ise haddi hesabı yok.

Peki gerçekten bu kadar sakıncalı mı bu video?

Valla biraz abartmışlar. İçinde meyve yiyen bir adet Rihanna var. Karar sizin.

Haber: Berk Sayan

6 Comments

 • Tweets that mention İşte Rihanna’nın 11 ülkede yasaklanan yeni klibi “S&M” (Bunun nesi yasaklanmış allahaşkına..) — Topsy.com 04 February 2011 - 17:05 Reply

  […] This post was mentioned on Twitter by Mehmet Sert, Mehmet Sert, Murat Erden, Evdeki Ses, mehmet tez and others. mehmet tez said: Kaçıranlara +18 HABERİ // İşte Rihanna’nın 11 ülkede yasaklanan yeni klibi “S&M” http://j.mp/ihdVYU […]

 • Meriç 04 February 2011 - 17:54 Reply

  Klip için dicek laf yok gerçekten başarılı ama şu var bu kadını görünce gerçekten sadece aklıma seks geliyor,bu kadar bana seksi hatırlatan bir kadın daha yok şu an müzik piyasasında.

  Takipçisiyiz efendim…:-)

 • last to know 26 May 2011 - 02:15 Reply

  yasaklanacak ne var allah aşkına bu klipte? yasaklanmasının sebebi cinsel içerik veya s&m’den daha çok tam “it’s exactly what i’ve been yearning for, give it to me strong” derken arkada çıkan “the princess of the illuminati” yazısıdır olsa olsa. bu da oldukça saçma. kim sadece bu yazıyı gördüğü için illuminati olur ki? saçmalık.

 • shadly 29 April 2012 - 21:24 Reply

  klipte bir çok subliminal var ve illimunati örgütünün prensesi olduğuda deşifre edilmiş klipte sex teması subliminali çok zaten klip ortada dicek bişey yok özendirme teşfik var!

 • sanane 01 May 2012 - 14:32 Reply

  18 yok bunda bence ama zaten kadın hem çıplak olmayı hemde pornoyu sevdiğini söyledi yani sadece bu sapık değil lmfao nün sexy and ı know it sarkısında utanmasalar kilotlarını çıkarcaklar bu ne ki onun yanında

 • Robyn Rihanna 02 April 2013 - 16:48 Reply

  Yasaklanacak çok şey yok aslında.Hürriyet çalıntı diyor ama gerisini bilmiyorum.Seksi filan hatırlatıyor olabilir.Ama illa İllumunati var diye klip kapatılcak değil o zaman Ke$ha’nın Die Young şarkısı da kapatılırdı.Bundan daha sapık şarkılarda var illa böyle diye olmaz.Asıl suç VEVO’da abicim.

 • Leave a reply