THE KILLS’IN SEATTLE KONSERİ CANLI YAYINLANACAK

0 Posted by - 22 October 2014 - HAFİF TV, KONSER

The Kills’in Kuzey Amerika’da çıkacağı turun uğrayacağı noktalar kesinleşti. Turnenin 27 Ekim’de Seattle’da gerçekleşecek ayağı şuradan canlı olarak izlenebilecek.

Saat farkını hesaba katınca, konser 28 Ekim sabahı saat 06:00’da başlayacak. Yani izlemek istiyorsanız uykunuzdan feragat etmeniz gerekiyor. San Fransisco ve New York konserlerinin sold-out olduğu turne, Philadelphia, Vancover ve Portland’a da uğrayacak. Turun son konseri Halloween kutlamalarının da yaşanacağı 31 Ekim’de Los Angeles’ta gerçekleşecek ve The Kills, Queens of the Stone Age ile birlikte sahnede olacak.

Glastonbury sahnesinden The Kills performansı hemen aşağıda.

1 Comment

  • JACK WHITE’IN GRUBU THE DEAD WEATHER’DAN YENİ ŞARKI | hafifmuzik 30 October 2014 - 12:41 Reply

    […] The Kills abla Alison Mosshart, The Raconteurs’dan Jack Lawrence ve Queens of The Stone Age’den tanıdığımız Dean Fertita‘dan mürekkep grup, 2015 yılı içerisinde üçüncü stüdyo albümünü yayınlamaya hazırlanıyor. The Dead Weather, Jack White ve Alison Mosshart’ın dile getirdiği üzere Captain Beefheart’tan aldıkları ilhamla can bulmuş bir grup. Grup bu feyz alma durumunu, konserlerini sıklıkla Captain Beefheart şarkısı “Sure Nuff ‘N’ Yes I Do” ile açarak da gösteriyor. […]

  • Leave a reply